POŻYCZKI DLA KAŻDEGO OD 1000 ZŁ DO 100 000 ZŁ OKRES SPŁATY OD 6 MIESIĘCY DO 10 LAT
Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki

.00 zł

Okres spłaty

miesięcy

Oprocentowanie

procent

Rata pożyczki

Pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne udzielane są przez osoby prywatne i firmy pożyczkowe nie traktowane jak pełnoprawne banki, ponieważ nie oferują deponowania pieniędzy oprócz udzielania kredytów. Mogą występować jako pożyczki prywatne online, pożyczki prywatne bez baz, pożyczki prywatne gotówkowe, pożyczki prywatne dla zadłużonych, pożyczki od osób prywatnych, czy kredyty prywatne.

pożyczki prywatne

Prywatne pożyczki znacząco rozwinęły się ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do działalności kredytowej. Pożyczka prywatna to pożyczka pozabankowa udzielana przez firmy i osoby prywatne. Istotną cechą prywatnych kredytów jest fakt, że są one udzielane osobiście przez Inwestorów.

W przypadku pożyczek prywatnych gotówkowych wymagany jest bezpośredni kontakt z Inwestorem w celu podpisania umowy. Wsparcie prywatne jest udzielane przez prywatnych pożyczkodawców zwanych Inwestorami posiadającymi swój własny kapitał. Takie osoby, czy firmy wolą udzielać pożyczek pozabankowych, zyskując większą kwotę niż pożyczyli. Oznacza to ich zarobek, którym jest wyższy procent i zysk z udzielonej pożyczki prywatnej, niż otrzymaliby np. z lokaty bankowej. Pożyczkobiorcy są to bardzo często osoby, które poszukują pożyczek pozabankowych dla zadłużonych, a nie uzyskają tradycyjnego kredytu w banku, ponieważ mają złą historię kredytową.

Pożyczki prywatne online

Pożyczki prywatne online stały się bardzo popularne, ponieważ zaostrzyły się warunki, które trzeba spełnić w instytucjach bankowych. Była to pierwsza w historii forma pożyczania pieniędzy długo przed powstaniem banków. Zaletą pożyczki prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania. Kolejnym bardzo wygodnym faktem jest to, że można zgłosić swój wniosek w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie nie wychodząc nawet z domu. Pożyczki prywatne online to silna konkurencja dla ofert bankowych. Dzięki prywatnym Inwestorom, którzy oferują swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji.

Praktycznie każdy może otrzymać pożyczkę prywatną, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez daną firmę lub osobę prywatną udzielającą pożyczek. Z reguły pożyczkobiorca musi mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy którzy udzielają prywatnych pożyczek osobom mającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź takim, które nie mają stałego zatrudnienia lub umowy o pracę. Każda pożyczka prywatna jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata pożyczki nie przekracza miesięcznych dochodów Pożyczkobiorcy. Informacje na temat pożyczek są dostępne 24 godziny na dobę, więc każda osoba ubiegająca i mająca wątpliwości w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o tego typu wsparciu gotówkowym. Przedsiębiorcy również mogą ubiegać się o pożyczkę prywatną online na rozwój firmy.

Klienci inaczej niż w bankach, nie muszą podawać celu na jaki dana pożyczka prywatna zostanie przeznaczona. W internecie znajduje się wiele stron, na których można dowiedzieć się wszystkiego o prywatnych pożyczkach online, każda osoba może zadawać pytania, odpowiadać na nie i pisać swoje spostrzeżenia. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnej firmy, ponieważ pracują tam wykwalifikowani konsultanci, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez Klienta pytanie, rozwiać wątpliwości co do danej firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniej kwoty pożyczki, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do możliwości finansowej Klienta.

Czy pożyczki prywatne są bezpieczne?

Pożyczkę prywatną możemy uzyskać od osoby prywatnej, czyli takiej, która nie ma zarejestrowanej działalności jako firma pożyczkowa. Może to być członek rodziny, przyjaciel, sąsiad, lub zupełnie nieznana nam osoba. Umowa pożyczki na kwotę przekraczającą 500zł powinna być sporządzona na piśmie, w celu ewentualnego dochodzenia swoich praw przed sądem.
Zasady zaciągania pożyczek od osób prywatnych zostały uregulowane w Kodeksie Cywilnym.
Nadzór nad rynkiem finansowym w Polsce sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego – instytucja państwowa, do której, w razie potrzeby, można zwrócić się o pomoc.

Jednym ze sposobów uzyskania kredytu prywatnego jest poszukiwanie ofert przez Internet. Wpisując frazę pożyczki prywatne w wyszukiwarce internetowej można znaleźć wiele grup dyskusyjnych, portali i stron osób prywatnych, promujących swoje oferty pożyczek prywatnych online, pożyczek prywatnych gotówkowych, czy pożyczek prywatnych bez sprawdzania baz.

Bezpieczna pożyczka musi opierać się przynajmniej na minimum formalności, które chronią zarówno pożyczkodawcę, jak i pożyczkobiorcę. Przed podpisaniem umowy – zwłaszcza od osoby nieznajomej należy dokładnie zweryfikować jej dane personalne.
Podczas przeglądania oferty pożyczki prywatnej należy zwrócić uwagę na warunki umowy takie jak:
• oprocentowanie pożyczki
• realny koszt
• opłata wstępna
• koszty związane z opóźnieniem spłaty.
• opłaty wstępne lub administracyjne,
Nie podpisuj umowy, w której informacje są niepełne lub niezrozumiałe.
Nie podpisuj nigdy umowy o pożyczkę zabezpieczaną nieruchomościami. Możesz przez to stracić cały swój majątek.

Pożyczki prywatne bez baz

Pożyczki prywatne bez baz udzielane są przez prywatnych Inwestorów, którzy najczęściej ogłaszają się w prasie, w Internecie lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisów, takich jak Arkon Finance. Następuje kontakt telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki prywatnej pożyczki, a później spotkanie w celu podpisania umowy. Pożyczki przeważnie przekazywane są Pożyczkobiorcy w formie gotówkowej natychmiast po podpisaniu umowy. Biorąc pozabankową pożyczkę prywatną online nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z Inwestorem. Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz BIK i KRD oferowane przez Inwestorów prywatnych mają zazwyczaj niższe odsetki niż banki.

Gotówkę możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Nie tracisz czasu, a pieniądze możesz otrzymać niemal od ręki. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy z pożyczkodawcą. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczki prywatnej jest bardzo uproszczone. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia.

Pożyczki prywatnej nie można otrzymać składając tylko wniosek przez Internet oraz w ten sposób załatwić wszystkich formalności. Jest zawsze wymagane podpisanie umowy z Inwestorem przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym.

Dzięki Arkon Finance pośredniczącemu pomiędzy Inwestorami, a Pożyczkobiorcami, możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, jakie zapewni Ci prywatna pożyczka. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie nawet pokaźnej kwoty, w granicach do 100 000zł. Pożyczki prywatne bez baz online to znacznie łagodniejsza weryfikacja wnioskodawców. Nawet, jeśli masz trudną sytuację finansową, nie posiadasz dużych dochodów lub Twoje pobory zajął komornik – pożyczki prywatne są w zasięgu Twojej ręki.

Złóż zapytanie o pożyczkę