POŻYCZKI KONSOLIDACYJNE OD 1 000 DO 500 000 ZŁ NA SPŁATĘ KREDYTÓW, POŻYCZEK I CHWILÓWEK
NIE WIESZ JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM ZE SWOIMI DŁUGAMI?
zadzwoń
tel. 673 482 405
JEŚLI NIE MOŻESZ TERAZ ZADZWONIĆ
POZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE

Pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne udzielane są przez osoby prywatne i firmy pożyczkowe nie traktowane jak pełnoprawne banki, ponieważ nie oferują deponowania pieniędzy oprócz udzielania kredytów. Obecnie najczęściej oferowane są pożyczki prywatne online. Największą popularnością cieszą się pożyczki prywatne bez baz nie wymagające sprawdzania rejestrów takich jak BIK czy KRD, udzielane także osobom zadłużonym.

pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne znacząco rozwinęły się ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do działalności kredytowej. Istotną pożyczek prywatnych jest fakt, że są one udzielane osobiście przez Inwestorów.

W przypadku pożyczki gotówkowej wymagany jest bezpośredni kontakt z Inwestorem w celu podpisania umowy. Pożyczki prywatne są udzielane przez pożyczkodawców zwanych Inwestorami posiadającymi swój własny kapitał. Osoby prywatne, czy firmy mogą udzielać pożyczek pozabankowych, zyskując większą kwotę niż pożyczyli. Oznacza to ich zarobek, którym jest wyższy procent i zysk z udzielonej pożyczki, niż otrzymaliby np. z lokaty bankowej. Pożyczkobiorcy są to bardzo często osoby, które starają się o pożyczki prywatne dla zadłużonych, gdyż nie uzyskają tradycyjnego kredytu w banku, ponieważ mają złą historię kredytową.

Pożyczki prywatne online

Pożyczki online stały się bardzo popularne, ponieważ zaostrzyły się warunki, które trzeba spełnić w instytucjach bankowych. Była to pierwsza w historii forma pożyczania pieniędzy długo przed powstaniem banków. Zaletą pożyczki prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania. Kolejnym bardzo wygodnym faktem jest to, że można zgłosić swój wniosek online, w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie nie wychodząc nawet z domu. Pożyczki online to silna konkurencja dla ofert bankowych. Dzięki prywatnym Inwestorom, którzy oferują swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji.

Praktycznie każdy może otrzymać wsparcie prywatne, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez daną firmę lub osobę prywatną udzielającą pożyczek. Z reguły pożyczkobiorca musi mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy którzy udzielają pożyczek osobom mającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź takim, które nie mają stałego zatrudnienia lub umowy o pracę. Każda pożyczka prywatna jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata pożyczki nie przekracza miesięcznych dochodów Pożyczkobiorcy. Informacje na temat pożyczek są dostępne online 24 godziny na dobę, więc każda osoba ubiegająca się o pożyczkę i mająca wątpliwości w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o tego typu wsparciu gotówkowym. Przedsiębiorcy również mogą ubiegać się o pożyczki prywatne przez internet na rozwój firmy.

Klienci inaczej niż w bankach, nie muszą podawać celu na jaki dana pożyczka zostanie przeznaczona. W internecie znajduje się wiele stron, na których można dowiedzieć się wszystkiego o prywatnych pożyczkach online, każda osoba może zadawać pytania, odpowiadać na nie i pisać swoje spostrzeżenia. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnej firmy, ponieważ pracują tam wykwalifikowani konsultanci, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez Klienta pytanie, rozwiać wątpliwości co do danej firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniej kwoty pożyczki, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do możliwości finansowej Klienta.

Pożyczki prywatne bez baz

Prywatna pożyczka bez baz udzielana jest przez prywatnych Inwestorów, którzy najczęściej ogłaszają się w prasie, w Internecie lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisów, takich jak Arkon Finance. Następuje kontakt telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki pożyczki, a później spotkanie w celu podpisania umowy. Pożyczka przeważnie przekazywana jest Pożyczkobiorcy w formie gotówkowej natychmiast po podpisaniu umowy. Biorąc pozabankową pożyczkę prywatną online nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z Inwestorem. Pożyczki bez sprawdzania baz BIK i KRD oferowane przez Inwestorów prywatnych mają zazwyczaj niższe odsetki niż banki.

Czy prywatne pożyczki są bezpieczne?

Prywatne pożyczki to wsparcie, które możemy uzyskać od osoby fizycznej, czyli takiej, która nie ma zarejestrowanej działalności jako firma pożyczkowa. Może to być członek rodziny, przyjaciel, sąsiad, lub zupełnie nieznana nam osoba. Umowa pożyczki na kwotę przekraczającą 500zł powinna być sporządzona na piśmie, w celu ewentualnego dochodzenia swoich praw przed sądem.
Zasady zaciągania pożyczek od prywatnych osób zostały uregulowane w Kodeksie Cywilnym.
Nadzór nad rynkiem finansowym w Polsce sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego – instytucja państwowa, do której, w razie potrzeby, można zwrócić się o pomoc.

Bezpieczna pożyczka musi opierać się przynajmniej na minimum formalności, które chronią zarówno prywatnego pożyczkodawcę, jak i pożyczkobiorcę. Przed podpisaniem umowy – zwłaszcza od osoby nieznajomej należy dokładnie zweryfikować jej dane personalne.
Podczas przeglądania oferty pożyczki należy zwrócić uwagę na warunki umowy takie jak:
• oprocentowanie pożyczki
• realny koszt
• opłata wstępna
• koszty związane z opóźnieniem spłaty.
• opłaty wstępne lub administracyjne,
Nie podpisuj umowy, w której informacje są niepełne lub niezrozumiałe.
Nie podpisuj nigdy umowy o pożyczkę zabezpieczaną nieruchomościami. Możesz przez to stracić cały swój majątek.

Jak uzyskać pożyczkę prywatną?

Jednym ze sposobów uzyskania pożyczki prywatnej jest jej poszukiwanie przez Internet. Można tam znaleźć wiele grup dyskusyjnych, portali i stron osób prywatnych, promujących swoje oferty pożyczek online, kredytów gotówkowych, czy rozwiązań bez sprawdzania baz.

Gotówkę możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Nie tracisz czasu, a pieniądze możesz otrzymać niemal od ręki. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy z pożyczkodawcą. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczki jest bardzo uproszczone. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia.

Wsparcie prywatne można otrzymać składając wniosek przez Internet oraz w ten sposób załatwić wszystkich formalności. Jednak zawsze wymagane jest podpisanie umowy z Inwestorem, lub przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym.

Dzięki Arkon Finance pośredniczącemu pomiędzy Inwestorami, a Pożyczkobiorcami, możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, jakie zapewni Ci prywatna pożyczka. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie nawet pokaźnej kwoty, w granicach do 100 000zł. Pożyczki bez baz online to znacznie łagodniejsza weryfikacja wnioskodawców. Nawet, jeśli masz trudną sytuację finansową, nie posiadasz dużych dochodów lub Twoje pobory zajął komornik – pożyczki prywatne są w zasięgu Twojej ręki.

Skontaktuj się z nami