POŻYCZKI DLA KAŻDEGO OD 1000 ZŁ DO 100 000 ZŁ OKRES SPŁATY OD 6 MIESIĘCY DO 10 LAT

Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki

.00 zł

Okres spłaty

miesięcy

Oprocentowanie

procent

Rata pożyczki

Pożyczki prywatne.

Szybkie pożyczki prywatne udzielane są przez osoby prywatne i firmy, które nie są uważane za banki pełnoprawne, ponieważ nie oferują zarówno kredytów, jak i nie oferują deponowania pieniędzy. Pożyczki pozabankowe mogą prowadzić operacje na kartach kredytowych lub innych usługach pożyczkowych, pod warunkiem, że nie akceptują depozytów. Pożyczki prywatne znacząco się rozwinęły ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do działalności kredytowej. Szybkie pożyczki prywatne to pożyczki pozabankowe, które udzielane są przez firmy i osoby prywatne chętnym Pożyczkobiorcom. Istotną różnicą takich pożyczek jest fakt, że są one udzielane osobiście przez Inwestorów zainteresowanym Pożyczkobiorcom.

W przypadku takich pożyczek wymagany jest bezpośredni kontakt z Inwestorem w celu podpisania umowy. Pożyczki prywatne są udzielane przez prywatnych pożyczkodawców zwanych Inwestorami posiadającymi swój własny kapitał. Takie osoby, czy firmy wolą pożyczyć Klientowi potrzebną mu gotówkę zyskując większą kwotę niż pożyczyli. Oznacza to ich zarobek, którym jest wyższy procent i zysk z udzielonej pożyczki, niż otrzymaliby np. z lokaty bankowej. Pożyczkobiorcy są to bardzo często osoby, które poszukują pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, i które nie kwalifikują się do tradycyjnego kredytu w banku, ponieważ mają złą przeszłość kredytową.

Pożyczki prywatne są udzielane bez BIK, KRD i innych rejestrów .

W przypadku pożyczki prywatnej najczęściej Inwestorzy ogłaszają się w prasie, w Internecie lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisach. Następnie powstaje kontakt najczęściej telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki pożyczki, a następnie spotkanie w celu podpisania umowy. Pożyczki najczęściej przekazywane są w formie gotówkowej Pożyczkobiorcy natychmiast po podpisaniu umowy. Biorąc pożyczki prywatne nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z Inwestorem. Pożyczki przez Internet, które oferują Inwestorzy prywatni mają zazwyczaj niższe odsetki niż banki. Słowo szybka pożyczka nie pojawiło się tutaj bez powodu.

Gotówkę możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Nie tracisz czasu, a pieniądze możesz otrzymać niemal od ręki. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy z osobą pożyczającą. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczki pozabankowej prywatnej jest bardzo uproszczone.

Pożyczki prywatnej nie można otrzymać składając wniosek tylko przez Internet oraz w ten sposób załatwić wszystkich formalności. Jest zawsze wymagane podpisanie umowy z Inwestorem przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym. Powyższe utrudnienia sprawiają, że pożyczki prywatne są obecnie wypierane przez pożyczki pozabankowe przez Internet i udzielane są tylko na ograniczonym rynku lokalnym.

Pożyczki prywatne ze względu na brak kosztownych pośredników mogą okazać się tańsze od kredytów bankowych.

Zaletą pożyczki prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania. Była to pierwsza w historii forma pożyczania pieniędzy długo przed powstaniem banków. Pożyczki prywatne stały się bardzo popularne, ponieważ zaostrzyły się warunki, które trzeba spełnić w instytucjach bankowych. Kolejnym bardzo wygodnym faktem jest to, że możesz zgłosić swój wniosek w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie nie wychodząc nawet z domu. Praktycznie każda osoba może otrzymać pożyczkę, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez daną firmę.

Z reguły osoba ta musi mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy którzy udzielają pożyczki osobą mającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź takim którzy nie mają stałego zatrudnienia lub umowy o pracę. Każda pożyczka jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata nie przekracza miesięcznych dochodów danej osoby. Informacje gdzie dostać tego typu pożyczki są dostępne online 24 godziny na dobę, więc każda osoba ubiegająca i mająca wątpliwości w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o tego typu pomocach gotówkowych. Przedsiębiorcy również mogą ubiegać się o pożyczki na rozwój firmy.

Klienci nie muszą podawać celu na jaki dana gotówka zostanie przeznaczona. Na stronach internetowych znajduję bardzo dużo forum, na których można dowiedzieć się wszystkiego o tego typu pożyczkach, każda osoba może zadawać pytania, odpowiadać na nie i pisać swoje spostrzeżenia. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnej firmy, ponieważ pracują tam wykwalifikowani konsultanci, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez Klienta pytanie, rozwiać wątpliwości co do danej firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniej kwoty pożyczki, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do możliwości finansowej Klienta.