POŻYCZKI DLA KAŻDEGO OD 1000 ZŁ DO 100 000 ZŁ OKRES SPŁATY OD 6 MIESIĘCY DO 10 LAT

Ugoda z wierzycielami – lepsza niż pożyczki.

Jeśli posiadasz komornika, który zabiera Tobie część wynagrodzenia, jeśli nie radzisz sobie już ze spłatą wszystkich kredytów, pożyczek i chwilówek zrób ugodę z wierzycielami i spłacaj jedną o wiele mniejszą ratę.

Przykłady:

Maria z Opola:

Przed ugodą – zadłużenie w 4 bankach na łączną kwotę wraz z odsetkami 36 127,98zł. Zadłużenie przekazane do firm windykacyjnych egzekwujących długi.

Po ugodzie – umorzenie odsetek w całości, redukcja zadłużenia o 60%. Całkowita kwota do spłaty 12 015,72zł rozłożona na 36 miesięcy
z ratą po 333,77zł.

Kazimierz z Wrocławia:

Przed ugodą – zadłużenie w 3 bankach na łączną kwotę wraz z odsetkami 58 657,89zł. Zadłużenie w chwilówkach na łączną kwotę wraz
z odsetkami 6 543,61zł. Zajęcie komornicze na wszystkie zobowiązania. Odsetki rosnące codziennie.

Po ugodzie – całkowite umorzenie odsetek, umorzenie połowy kosztów sądowych, redukcja zadłużenia o 70%. Całkowita kwota do spłaty 14 457,54zł rozłożona na 60 miesięcy z ratą po 240,96zł.

Jak szybko i sprawnie oddłużyć się w 2 krokach:

KROK 1.

Zrób ugodę bezpośrednio z wierzycielami. Mogą oni umorzyć Tobie nawet do 70% długu. Nie rozmawiaj więcej z firmami windykacyjnymi i komornikiem. Oni nie zmniejszą Tobie zadłużenia tylko stale będą ściągać należności.

KROK 2.

Weź przez nasz serwis dogodną pożyczkę na spłatę znacznie zmniejszonych zobowiązań. Z jedną małą ratą na pewno sobie poradzisz.

We wszystkim Ci pomożemy.

Przykładów można by mnożyć w nieskończoność. Jak jasno widać ugoda jest o wiele tańszą i lepszą formą wyjścia z kryzysu finansowego jak branie kolejnej pożyczki, którą i tak należy będzie spłacić. Bardzo wiele osób właśnie w taki sposób wpadło w spiralę kredytowo-pożyczkowo-chwliówkową, z której teraz tak trudno jest wyjść.

Zapewne niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nie potrzebna jest kolejna pożyczka, aby wyjść z długów. Ugoda jest o wiele tańszą formą wyjścia z dołka finansowego i daję ogromną i realną szansę na rozpoczęcie normalnego życia.

Negocjacje należy podjąć z wierzycielem nie z firmą windykacyjną czy komornikiem. Oni nie są stroną, a jedynie wykonawcami zlecenia. Wszystkim firmom finansowym, które udzieliły kredytu lub pożyczki zależy na zwrocie gotówki w jak najszybszym czasie. Dlatego wolą otrzymać nawet o wiele mniejsze kwoty zaraz niż czekać czasami przez parę lat na ich ściągnięcie przez firmy windykacyjne lub komornika.

Z ugodami jest bardzo podobnie jak z różnymi dotacjami. Są one dla wszystkich dostępne lecz otrzymują je Ci, którzy umiejętnie i profesjonalnie się o nie starają.

Jeśli jesteś zainteresowany ugodą – zadzwoń i bezpłatnie porozmawiaj z naszym doradzą, tel. 509 969 986.